• Mercedes Sprinter Silver

  • Mercedes Sprinter Black

  • Mercedes Sprinter Silver Group

Przewozy

Oferujemy przewozy osób z Polski do państw Europy Zachodniej. Wysyłamy busy do Belgii, Holandii oraz Niemiec, gwarantując Państwu szybkie, komfortowe i bezpieczne dotarcie do celu podróży. Odbieramy Państwa z miejsca zamieszkania i dowozimy bezpośrednio do celu. Na trasie naszej podróży znajduje się wiele polskich i zagranicznych miast, co znacznie zwiększa nasze możliwości, a Państwu gwarantuje wygodę i pewność podróży.

Dojazd do większych miast w Niemczech, Belgii i Holandii

Na naszej stronie znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące przewozu osób oraz towarów busem na proponowanych przez nas trasach z Polski do Holandii, Belgii lub Niemiec (uwzględniających większe miasta).

Stale dopracowujemy naszą ofertę, by była jak najbardziej konkurencyjna. Dbamy o klientów, dlatego nasze busy do Holandii, Belgii i Niemiec dojeżdżają do kilkunastu najlepszych punktów komunikacyjnych, z których mogą udać się w dalszą podróż. Zachęcamy do zapoznania się z naszą tabelą miast, znajdującą się w zakładce „Oferta”.

Można na nas liczyć bez względu na cel podróży

Nasza oferta przeznaczona jest dla osób, które wybierają się za granicę w celach turystycznych lub biznesowych i zależy im na dogodnych warunkach podróży busem do Holandii, Niemiec lub Belgii. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami prowadzonymi przez doświadczonych kierowców. Rozkładane fotele i klimatyzacja gwarantują pełen komfort podróży, nawet tej kilkugodzinnej. Natomiast dodatkowe udogodnienia, takie jak DVD, uprzyjemniają czas spędzony w trasie i sprawiają, że podróż naszym autem mija znacznie szybciej.

Zapewniamy także możliwość nielimitowanego przewozu bagażu, co pozwala na transport mebli, rowerów czy innych większych sprzętów. Dbamy o to, by nasi klienci mieli jak najwięcej możliwości oraz nie martwili się o przewóz zabranych przez siebie bagaży. Podjedziemy do każdego ustalonego punktu w Polsce i zabierzemy, co trzeba, odpowiednio zabezpieczając przewożone obiekty.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru najlepszego dostępnego w okolicy środka transportu, jakim są nasze busy do Holandii, Belgii i Niemiec. Zapraszamy również do zadawania pytań – chętnie rozwiejemy Państwa wątpliwości dotyczące wyjazdu z konkretnego miasta w Polsce, trasy czy punktów docelowych.