• Mercedes Sprinter Silver

  • Mercedes Sprinter Black

  • Mercedes Sprinter Silver Group

Przewozy do Niemiec

Długa i barwna historia, kwitnący przemysł samochodowy i rozwijająca się branża optyczna, kultura, która miała decydujący wpływ na rozwój cywilizacji zachodniej – Niemcy są krajem, który każdego roku odwiedzają miliony osób. Ten kraj przyciąga kulturą, zabytkami, ale także doskonałą ofertą edukacyjną i dobrymi zarobkami.

Pewny i szybki dojazd

Nasza firma oferuje transport busami z Polski do miast na terenie Niemiec. Proponujemy usługę w trybie „door-to-door”. Oznacza to, że naszych pasażerów odbieramy ze wskazanego miejsca i zawozimy pod podany adres. Dlatego istotne znaczenie ma podanie dokładnego adresu podczas rezerwacji, którą można wykonać telefonicznie. W naszej flocie znajdują się busy dostosowane do długich tras. Wyposażone są w klimatyzację, komfortowe i rozkładane fotele oraz sprzęt DVD.

Busem do Niemiec?

Jest to najtańsza opcja transportu do naszych zachodnich sąsiadów. Busy do Niemiec wypadają bardzo korzystnie cenowo w porównaniu z biletami lotniczymi bądź kolejowymi. Ponadto możliwe jest zabranie ze sobą nieodpłatnie dużego bagażu, co w przypadku przewoźników tanich linii lotniczych jest niemożliwe. Z reguły standardowych rozmiarów walizka traktowana jest jako bagaż rejestrowany i zazwyczaj wymaga wniesienia wysokiej opłaty. Ponadto jadąc busem z naszej firmy nie muszą się Państwo martwić o znalezienie odpowiedniego gate na lotnisku ani peronu na dworcu, czy obawiać się o transfer z lotniska bądź dworca kolejowego do miejsca docelowego. Nasze busy odbierają pasażerów z konkretnego punktu i zawożą we wskazane miejsce – bez przesiadek, bez nerwów, bez problemów.

Różne cele, jeden przewoźnik

Nasze busy wybierają osoby, które decydują się na wyjazd za granicę z różnych powodów. Wielu z naszych pasażerów to studenci, korzystający z programu wymiany studenckiej i spędzający semestr czy dwa za granicą, lub od początku studiujący na niemieckiej uczelni. Naszymi busami do Niemiec wybierają się także pracownicy. Duży odsetek pasażerów stanowią również turyści.

Niemcy to duże państwo o długiej historii. Posiada wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić i zwiedzić zarówno na północy, jak i na południu. Każdy land ma swój odmienny charakter i koloryt , dzięki czemu można tu często wracać i odkrywać nieznane miejsca. Dużo osób przyjeżdża naszymi busami do Niemiec, aby wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych i zobaczyć niezwykłe tradycje tego kraju. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy w okolicach Oktoberfest – prawdziwego święta piwoszy, a także Bożego Narodzenia – gdy niemal każde duże i małe miasto organizuje jarmarki świąteczne z grzanym winem, rękodziełem oraz licznymi atrakcjami.

Nasze busy kursują z powrotem także w trybie „door-to-door”. Dogodnym rozwiązaniem, jeśli planujecie krótki pobyt lub znacie dokładnie termin powrotu, jest wykupienie u nas biletu w obie strony. Dzięki temu nie trzeba dokonywać rezerwacji podczas wypoczynku. Jeśli natomiast nie wiecie dokładnie, kiedy będziecie wracać, to pamiętacie, że im wcześnie zainteresujecie się rezerwacją busa, tym większa szansa, że w pożądanym terminie znajdziecie miejsce. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się nasze busy w okresach okołoświątecznych.