• Mercedes Sprinter Silver

  • Mercedes Sprinter Black

  • Mercedes Sprinter Silver Group

Kilka powodów, dla których warto wyjechać busem do Niemiec lub Holandii

Kraje zachodu kojarzą nam się z lepszym światem, większymi możliwościami rozwoju i wyższym standardem życia. Tam wszystko jest inne, lepsze, nowocześniejsze. Czy tak rzeczywiście jest? W dzisiejszych czasach Polska znacząco zbliżyła się rozwojem do Niemiec, Holandii czy Belgii. Nie zmienia to jednak faktu, że są to wciąż popularne kierunki emigracji zarobkowej. Równie chętnie jeździmy tam w celach edukacyjnych czy turystycznych.

Jedź busem

Niezależnie od celu podróży, z całą pewnością warto postawić na komfort. Jadąc busem dojedziesz do celu bezpiecznie, sprawnie i bez przesiadek. Nie musisz martwić się kosztami dojazdu z lotniska czy dworca. Wysiadasz tam, gdzie jest ci najwygodniej. To doskonała opcja dla osób jadących do pracy, wyjeżdżających na studia, czy po prostu chcących spędzić kilka dni urlopu na zwiedzaniu Niemiec, Holandii lub Belgii. Rezerwując miejsce na wyjazd, można od razu zarezerwować powrót, ponieważ busy jeżdżą regularnie, zawsze w określone dni tygodnia.

Wyjedź po rozwój

Mieszkając w Niemczech, Holandii lub Belgii każdego dnia masz szansę zdobywania nowych umiejętności językowych. Musisz poradzić podczas robienia zakupów, załatwiania formalności w urzędach lub banku, wykonując obowiązki w pracy. To najlepsza metoda nauki języka! Postępy zauważysz już po kilku tygodniach.

Poznaj zachodnią kulturę

Żyjąc w Niemczech z pewnością na własnej skórze przekonasz się, co znaczy „Ordnung muss sein”. Tu porządek musi być na każdym kroku! Niemcy lubią klarowne, uporządkowane prawo i zasady, których przestrzeganie wbrew pozorom wcale nie jest męczące. Jedno, do czego może być ci trudno się przyzwyczaić to sklepy i supermarkety zamknięte w niedzielę. Szybko jednak przekonasz się, że możesz ten czas spożytkować inaczej. Niemieckie restauracje i kawiarnie w niedzielne popołudnia są po prostu pełne.

Jeśli nadal zastanawiasz się czy warto wyjechać busem do Niemiec lub Holandii, to pamiętaj, że z nami zaplanujesz swoją podróż w najwygodniejszej z możliwych opcji. Możesz rezerwować przejazd zaledwie z kilkudniowym wyprzedzeniem i bez problemu dotrzesz do celu. Jedziesz do pracy, na studia lub na wycieczkę? Postaw na sprawdzone rozwiązanie!